איך לקבל מדשאה יפה ב-5 שלבים?

להחזיק מדשאה יפה על הנכס שלך לא מאוד מסובך אם אתה פועל לפי ההמלצות הפשוטות הללו, גם אם זה עדיין דורש עבודה. עם זאת, זה בהחלט שווה את זה, כי תוכל לייעל את הדשא כך שיהיה פחות עתיר מים ועמיד יותר לחום של עונת הקיץ. הנה איך לקבל מדשאה יפה ב-5 שלבים.

ניקוי

לאחר כיסוח קצר מאוד יש לרכך את האדמה ולהסיר את הדשא שנותר. כדי להשיג זאת, בדרך כלל משתמשים במושך לקרקע מעל 100 מ"ר. בצע מעברים צולבים במהירות איטית כדי לאפשר למכונה לחלץ היטב את השורשים מבלי לעבוד על האדמה יותר מדי.

יישר את האדמה

בעזרת הכלים השונים העומדים לרשותכם, כמו הניב או הטופר, הסר את קווצות הדשא האחרונות. לאחר מכן, בעזרת חפירה, סתום את החורים ועצב מחדש את התלוליות כדי לשטח אותן.

דשא קיץ דשא
השקיית דשא ירוק בגינה. צינור גן ומרסס. נתזי מים בשמש

שתילים

לאחר בחירת סוג הדשא המתאים לכם, עליכם לערבב היטב את הזרעים על מנת לקבל פיזור טוב באדמה. אכן, זרעים מסוימים קטנים יותר מאחרים, מה שעלול להוביל לדשא דליל. בזמן שאתה מתקדם בארצך, זרוק את הזרעים לפניך.

יש צורך להתקדם בקצב: למשל צעד קדימה, חופן זרעים זרוקים. שימו לב גם למזג האוויר, עדיף לזרוע את הדשא כשאין רוח. כמו כן, ניתן לתחום את הקרקע למגרשים על מנת להתקדם בשלבים.

התאוששות

לאחר שהאדמה מלאה בזרעי דשא, השתמש במגרפה כדי לקבור קלות את הזרעים. זכרו לגרוף זריקות כדי לא להזיז את הזרעים.

מעבר של הרולר

לבסוף, המשך לשלב האחרון המורכב מגלגול האדמה על פני האדמה כאשר האדמה יבשה. זה ישפר את המגע של הזרעים עם האדמה. העדיפו גליל של כ-80 ק"ג.

תחזוקה

לאחר שהדשא נמצא במקומו, יש להשקות אותו באופן קבוע, אך עם אספקת מים קלה כדי לא ליצור שלוליות. האידיאלי יהיה ממטרה אוטומטית. לאחר מכן, כאשר הדשא הגיע לגודל שבין 8 ל-10 ס"מ, ניתן לשקול כיסוח ראשון. החיתוך צריך להיות כ-5 ס"מ. לאחר שנחתך הדשא, ניתן לגהץ את הגלגלת כדי לשפר את תחזוקת השורשים באדמה.

5 משוכות פירות לעזור ולהאכיל את הציפורים

גלידת טוליפ: שתילה, גידול וטיפול